Vinný list

Ochutnejte skvosty výjimečného Milana Nestarce nebo náš výběr zahraničních vín.

Nabídka vín

Bílá vína

Milan Nestarec - Forks and knives (Česko)
Bílá směsice odrůd Neuburské, Sauvignon, Tramín červený, Pálava a Ryzlink. Část kvasila na slupkách, poté společné zrání v nerezovém tanku. Nečiřeno, nefiltrováno, nesířeno. Svěží, vrstevnaté víno s lehce kořenitou dochutí. 100% naturální víno.
0,15l / 115 Kč 0,75l / 530 Kč 
Grunner Veltliner Point NIGL (Rakousko)
Jemné, svěží a dobře pitelné víno. Harmonické, minerální a ovocné aroma připomínající zralé broskve. Středně plná ovocná chuť s příjemnou kyselinkou.
390 Kč
Pinot Grigio Garda DOC (Itálite)
Lehké a osvěžující suché bílé víno s chutí hrušky, citrusů a zeleného jablka s jemnou dochutí muškátového oříšku.
420 Kč
Chardonnay Collio Livon (Itálite)
Elegantní aroma s tóny jablka, broskve, lískového oříšku a chlebové kůrky. Sametová ovocná chuť.
560 Kč
Sauvignon Zlatni Grič (Slovinsko)
Příjemné, intenzivní aroma grepu, bezu a zralého ovoce. Plná, elegantní chuť bílých broskví s dlouhou minerální dochutí.
490 Kč
Riesling Steilhang Bastgen (Německo)
Svěží, jemné víno s aroma citrusu a čerstvého ovoce. Harmonická ovocná chuť s jemnou kyselinkou v dochuti.
490 Kč
Cotes du Rhone Blanc Cuvée (Francie)
Výrazné, ale jemné květinové aroma s tóny kandovaných citrusových plodů. Kulatá a svěží ovocná chuť.
420 Kč
Sancerre Chatelain - Sauvignon Blanc (Francie)
Jemné, svěží a harmonické víno. Aroma připomínající čerstvý angrešt, louku a trávu. Jemná, minerální a čistá chuť s tóny hroznů a dlouhou dochutí.
790 Kč

ŠUMIVÁ VÍNA A CHAMPAGNE

Prosecco Astoria Treviso Casa Miazza DOC (Itálie)
Bílé víno z odrůdy Prosecco s jemnou perzistentní perlivostí a bohatou éterickou vůní s tóny typických broskví a meruněk a čerstvého ovoce. Barva platiny s odlesky bílého zlata. Velmi jemné s decentní hladkou perličkou.

0,1l / 75 Kč 
0,75l / 395 Kč

Prosecco Astoria Treviso Galie DOC (Itálie)
Bílé šumivé víno s velmi elegantní a trvalou perlou. Aroma je bohatá na ovoce, zejména broskve a meruňky. Chuť je osvěžující a plná života. Velmi příjemné víno pro každou příležitost.
455 Kč
Prosecco Astoria Fashion Victim Rosé Brut (Itálie)
Růžové perlivé víno produkované z klasických benátských odrůd. Má jemnou pudrovou růžovou barvu. Perlení je jemné a hladké díky dlouhému procesu druhotné fermentace. Aroma je jemné s tóny ovoce a bílých květin. V chuti je suché, plnějšího charakteru s delikátním aroma a svěžestí.
455 Kč
Prosecco Astoria Lounge Moscato (Itálie)
Šumivé víno vyrobené z aromatické odrůdy moscato. Barva je zlatavá. Aroma je velmi výrazné nasládlé s nádechem velmi zralého ovoce, zejména broskví s nádechem florálních tónů typických pro odrůdu muškát. V chuti velmi jemné s elegantním perlením a vyváženou kyselinkou a cukrem.
455 Kč
Champagne Cuvée Leonie Brut (Francie)
Elegantní, vyvážená ovocná vůně s připomínkou trop. a sušeného ovoce s jemným kořením. Plná a delikátní hroznová chuť s jemným perlením. Odrůdy: Pinot Noir 50%, Chardonnay 25%, Pinot Meunier 25%.
1990 Kč
Champagne Charles VII Blanc de Blancs (Francie)
Elegantní, ovocné aroma s tony čerstvého trop. ovoce, smetany a jemných ořechů. Harmonická, svěží a minerální ovocná chuť. V prodeji v originálním dárkovém papírovém kartonu.
2690 Kč
   

Rosé

Milan Nestarec - Forks and knives (Česko)
Růžové, které je vlastně víc červené (čím víc barvy, tím víc srandy) z odrůd Cabernet Franc a Zweigeltrebe. Společné zrání v nerezovém tanku cca 1,5 roku. Lahvováno bez čiření, filtrace a přidané síry. Živé, ovocné a super šťavnaté víno. 
0,15l / 115 Kč 0,75l / 530 Kč
Rosé Cotes du Rhone - Syrah Grenache (Francie)
Velmi živé a osvěžující rosé s vůní jahod a malin; v chuti s připomínkou lesního ovoce a příjemnou kyselinkou.
390 Kč
Chateau Minuty Cotes de Provence (Francie)
Víno světle růžové, jasné barvy. Aroma červených bobulí, pomerančové kůry a tóny bílých růží. V chuti kulaté a hebké, svěží kyselinka se snoubí s kandovanými pomeranči. V závěru hladké, aromatické.
750 Kč

Červená vína

Milan Nestarec - Forks and knives (Česko)
Cuvée odrůd Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Pinot Noir a Frankovka, společné zrání v nerezovém tanku cca 1,5 roku. Lahvováno bez čiření, filtrace a přidané síry. Živé, ovocné a super šťavnaté víno.

0,15l / 115 Kč
0,75l / 530 Kč

Valpolicella Tommasi Veneto DOC (Itálie)
Cuvée odrůd Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Pinot Noir a Frankovka, společné zrání v nerezovém tanku cca 1,5 roku. Lahvováno bez čiření, filtrace a přidané síry. Živé, ovocné a super šťavnaté víno.
520 Kč
Primitivo Lirica di Manduria (Itálie)
Víno zrálo 3 měs. v dub. sudech. Ovocné aroma s tóny třešní, švestek a malin s jemným kouřem. Harmonická a vyvážená ovocná chuť.
540 Kč
Chianti Classico Borgo Salcetino (Itálie)
Sangiovese, Canaiolo - Harmonické, aromatické víno rubínové barvy z plně vyzrálých hroznů. V ústech velice jemné, delikátně ovocné s hořčinkou a příjemnou, sametovou dochutí.
540 Kč
Rioja Crianza CUNE (Španělsko)
Tempranillo 80%, Garnacha 20% - Víno zrálo 12 měsíců v dubovém sudu. Výrazné aroma švestek, peckového ovoce, kávy a vanilky s kouřem. Plná, ovocná chuť s tóny toastů a kávy.
460 Kč
Lecco Crianza Resalte (Španělsko)
Tempranillo - Víno zrálo 14 měsíců v dub. sudu. Elegantní a intenzivní aroma lesního ovoce, kávy, vanilky a koření. Plná minerální chuť s tóny bobulového ovoce.
690 Kč
Lecco Reserva Resalte (Španělsko)
Tempranillo - Víno zrálo 18 měsíců v dub. sudu. Výrazné víno s tóny zralého lesního ovoce, kávy, koření a dubu. Dlouhá dochuť s tóny tabáku.
990 Kč
Malbec Altitud 1300 Mendoza (Argentina)
Intenzivní aroma zralých višní a černého rybízu, plné tělo, vyvážená chuť ostružin, kávy a vanilky. Dlouhá dochuť zralého ovoce a sladkých tříslovin.
520 Kč
Malbec Altitud 1300 Mendoza Reserva (Argentina)
Víno zraje 12 měsíců ve francouzském dub. sudu. Intenzivní aroma lesního ovoce, čokolády a tabáku. Hutná a plná chuť zralého ovoce s dlouhou dochutí.
790 Kč
Rezervujte si stůl

Fotogalerie

Prohlédněte si naši restauraci a speciality

 
Nahoru